Transport zwłok z zagranicy

W zakres organizacji pogrzebu wchodzi pewna kłopotliwa, dla niektórych osób kwestia, a mianowicie transport zwłok. Zmarłego trzeba wszak godnie przewieźć do kościoła lub kaplicy na mszę, a potem, jeżeli cmentarz jest położony w większej odległości od kościoła lub kaplicy i pokonanie tego dystansu niosąc trumnę nastręcza dużych trudności, również na miejsce pochówku na cmentarzu. Do tego potrzeba odpowiedniego samochodu, rodzina nie jest w stanie przewieźć zmarłego we własnym zakresie tak, by odbyło się to jak należy – w pełnym poszanowaniu.

Powierz to zadanie nam

Nasza firma zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z uroczystościami pogrzebowymi oraz pochówkiem zmarłych. W naszej ofercie znajduje się również transport zwłok. Dysponujemy pełną flotą eleganckich przestronnych karawanów, którymi możemy przewieźć Twojego bliskiego na wybrane przez Ciebie i Twoją rodzinę miejsce ceremonii pogrzebowej oraz na miejsce pochówku na cmentarzu.

Transport zwłok z większych odległości

Zastanawiasz się, co zrobić jeżeli Twój bliski zmarł z dala od miejscowości, w której znajduje się rodzinny cmentarz? W oddalonym o setki, a może nawet tysiące kilometrów miejscu? Jak zorganizować transport jego ciała tak, by dotarło ono w nienaruszonym stanie i by mogło spocząć na cmentarzu swoich przodków? Jak sprowadzić ciało zmarłego z zagranicy? Dość kłopotliwa kwestia, prawda? Cóż, możesz przestać się już o to martwić i zastanawiać, co masz zrobić… I na ten problem z naszą pomocą znajdzie się rozwiązanie. Możesz spokojnie to zmartwienie powierzyć nam! Zapewniamy, że nasza firma zajmie się organizacją tego przedsięwzięcia i bez przeszkód i nadmiaru formalności sprowadzi ciało ukochanej Ci osoby do kraju, do rodzinnej miejscowości, w której powinno spocząć.

Pełen komfort, pełen szacunek

Jako firma z branży pogrzebowej doskonale rozumiemy, jak delikatną kwestią jest transport zwłok. Wiemy, że jako osoba bliska zmarłemu chcesz mieć pewność, że przewiezienie jego ciała odbędzie się w najwyższym komforcie i w pełnym poszanowaniu. Działamy na rynku już wiele lat i rzesze naszych klientów mogą zaświadczyć, że te wymagania doskonale spełniamy. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy chcesz skorzystać z oferty naszej firmy, w każdej chwili możesz nas odwiedzić, obejrzeć nasze karawany lub zadzwonić i dzięki naszym pracownikom rozwiać wszelkie wątpliwości.