Sprzedaż urn

W naszym kraju coraz to popularniejszą formą pochówku zmarłych staje się kremacja. Przed śmiercią coraz więcej osób życzy sobie, aby w razie zgonu ich zwłoki zostały spopielone. Rodzina, oczywiście, powinna się zastosować do tej ostatniej woli zmarłego bliskiego. Gdy jednak już do tego dochodzi, kłopotliwe mogą się okazać kwestie organizacyjne związane z kremacją…

Urny jako zamiennik trumien

Tradycyjny pochówek znany i praktykowany jest od tak długiego czasu, że nikt nie ma problemu z jego organizacją. Wiadomo, że trzeba wykupić miejsce na cmentarzu, dokonać zakupu trumny, zorganizować uroczystość… A jak jest w przypadku spopielania zwłok? Tego wiele osób nie wie i po prostu boi się niewiadomego, a naprawdę nie ma się czego bać. Proces organizacyjny tak naprawdę jest podobny… Spopielone szczątki można bowiem pochować w ziemi tak samo jak w przypadku tradycyjnego pochówku, z tą tylko różnicą, że zamiast trumny używa się urna. Urna to właśnie – można powiedzieć ogólnikowo – specyficzna forma trumny – mniejsza i wykonana z nieco innych materiałów. Tak samo jednak można ją traktować jak trumnę. Jeśli jednak nie chce się grzebać jej na cmentarzu, chować na zawsze w ziemi, można skorzystać także z kolumbarium – ściany z niszami urnowymi specjalnie w tym celu stworzonej.

Jaką urnę wybrać?

Dostępne na rynku urny są wykonywane z przeróżnych materiałów. Wszystkie jednak łączy to samo – skromna elegancja należna naczyniu, w których przechowuje się szczątki ukochanej osoby. W naszej ofercie również dostępne są urny – wykonywane są z drewna, kamienia, metalu bądź onyxu. Rozumiemy, że decyzja co do wyboru tego typu produktu jest dla Ciebie niezwykle ważna, ponieważ na pewno chcesz poprzez ten wybór chcesz okazać zmarłemu szacunek. Ostatnie pożegnanie to wszak niezwykle istotna chwila, która ma pomóc Ci uporać się ze stratą, jaka cię spotkała. Zapewniamy, że wśród naszej oferty urn znajdziesz coś, co odpowiednio ten szacunek wyrazi.

Potrzebujesz rady? Pomożemy

Nasza firma istnieje na rynku od lat, więc dobrze wiemy, jak ciężka może być dla Ciebie organizacja pogrzebu, zwłaszcza, gdy wiąże się ona ze spopieleniem zwłok bliskiej Ci osoby. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w tym temacie, po prostu poproś nas o pomoc. Chętnie pomożemy Ci w tym bolesnym okresie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, pomożemy w dokonaniu wyboru, również tym dotyczącym kremacji oraz urny… Możesz dzwonić o każdej porze dnia i nocy, nasi pracownicy są zawsze pod telefonem, w każdej chwili gotowi, by cię wysłuchać i pomóc podjąć decyzję.