Nasze chłodnie

Przechowywanie zwłok pomiędzy śmiercią a pogrzebem jest niestety, w naszej kulturze tematem tabu. Zupełnie niepotrzebnie, bo przecież ciało zmarłego należy przechować w odpowiednich warunkach do czasu, gdy będzie można je pochować. Zapewnienie zmarłemu takich warunków, w których jego ciało zachowa się w dobrym stanie jest objawem okazaniu mu należnego szacunku. Aby owe warunki zapewnić niezbędne jest skorzystanie z chłodni na zwłoki.

Nasza oferta dla Twojego komfortu

Ponieważ nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z pogrzebem oraz pochówkiem, dysponujemy również profesjonalnymi chłodniami na ciała zmarłych oczekujących na kremację bądź pogrzebanie. Staramy się jak najbardziej odciążyć naszych klientów w związku z pogrzebem i pochówkiem, pomóc im jak tylko się da i zająć się wszelkimi kwestiami związanymi z organizacją uroczystości pogrzebowych. Chcemy, aby każda korzystająca z naszych usług rodzina mogła na spokojnie skupić się na przeżywaniu żałoby, oraz na godzeniu się z tragedią, jaka ją dotknęła. Martwienie się o to, jak należycie i z poszanowaniem dla osoby zmarłej przechować jej ciało do czasu pogrzebu, z pewnością mogłoby ten spokój i nostalgię okresu żałoby zakłócić…

Szacunek do zmarłych jest naszą dewizą

Rozumiemy, że słowo „chłodnia” w kontekście przechowywania ciała bliskiej Ci osoby może wydawać Ci się nieco odstręczające, budzić negatywne skojarzenia, jednak zapewniamy, że jest to mylne wrażenie. Naczelną zasadą naszej działalności i wszelkich świadczonych przez nas usług z osobna jest szacunek do zmarłych. Tym też kierujemy się, gdy w grę wchodzi przechowanie ciała w chłodniach. Zapewniamy, że panujące tam warunki w żaden sposób nie uwłaczają godności bliskiej Ci osoby. Wręcz przeciwnie – pozwalają jej ciału dotrwać w nienaruszonym stanie do momentu pogrzebu i ostatniego pożegnania. W razie wątpliwości lub obaw, zawsze możesz z nami porozmawiać na ten temat lub po prostu zobaczyć, jak taka chłodnia wygląda. Jesteśmy pewni, że już sama rozmowa z naszymi pracownikami ukoi Twoje lęki i sprawi, że przestaniesz się martwić.