Opinie

rose black

Rola jaką odgrywamy pomagając rodzinom żegnać swoich bliskich jest bardzo trudna a mimo to staramy się aby jakość usług przez nas oferowanych była na jak najwyższym poziomie. Każda opinia zarówno pozytywna i negatywa uświadamia nam potrzeby klienta i pozwala zwrócić szczególną uwagę na ewentualne niedoskonałości.

Chcielibyśmy aby w tym miejscu rodzina miała możliwość podsumowania obsłużonej przez nas uroczystości, tym samym pomagając naszym przyszłym klientom dokonać trudnego wyboru, jakim jest wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego.

Komentarze mogą zostać wypełnione anonimowo, nie nakładamy obowiązku wypełnienia okna z nazwą, adresem email i stroną www.

Comments

 • Pełen profesjonalizm , gorąco polecam Firmę. Wszystko od początku do końca zorganizowane było perfekcyjnie.

  Aneta7 lipca 2021
 • Serdeczne podziękowania za pomoc, wsparcie i profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowych mojej mamy. Monika Ciesielska z rodziną

  Anonim12 października 2020
 • W czerwcu pożegnałam swojego Tatę… Zmarł nagle, więc był to dla nas tym większy szok i tragedia. Pracownicy zakładu pogrzebowego od momentu pojawienia się w domu i odebrania Ciała, poprzez załatwienie wszystkich formalności, aż po samą ceremonię pogrzebową wykazali się najwyższym poziomem zrozumienia, kultury słowa, zachowania. Na każdym kroku wspierali jak mogli. Zarówno ja, jak i moja Mama składamy ogromne podziękowania.

  Karolina Kowalska16 lipca 2020
 • Składam serdeczne podziękowania za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej brata Ś. P. Mariusza Pasińskiego w dniu 5 października 2018roku w Kutnie. Monika Ciesielska z rodziną.

  Anonim6 stycznia 2019
 • Serdeczne podziękowania za obsługę pogrzebu Ś.P. Zenona Jaros w dniu 23.06.2015, najwyższy profesjonalizm !!!

  Renata Duklas27 września 2015
 • W maju żegnałam mojego Tatę Janusza Robakowskiego, pracownicy tego zakładu wykazali się wysoką kulturą, poszanowaniem dla zmarłego i taktem dla rodziny, byli wsparciem w tych trudnych chwilach. Pośredniczyli w usługach zamawiania oprawy muzycznej i wieńców. Ich postępowanie to pełen profesjonalizm. Szczególnie chcę podziekować za oprawę muzyczną, Pan dojechał z oddalonej miejscowości a przez niego grane na trąbce melodie zapadły w zranionych sercach. Bardzo dziękuje w imieniu własnym i całej rodziny.

  Anonim18 czerwca 2014
 • Serdeczne podziękowania za obsługę pogrzebu Ś.P. Jerzego Kardynalskiego w dniu 25.01.2014, najwyższy profesjonalizm !!!

  Jarosław Mąkolski26 stycznia 2014
 • Składam serdeczne podziękowania za rzetelną i profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej, mojego Taty Ś.P. Tadeusza Jaworek w dn. 9.01.2014 r.

  Monika Domańska10 stycznia 2014
 • Najwyższy profesjonalizm w tych cięrzkich chwilach. Dziękujemy.

  anonim17 listopada 2013
 • Składam serdeczne podziękowania za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej ś.p. Stanisława Ledziona w dniu 8 czerwca 2013 r.

  Edyta Ledzion - Gawtrońska17 czerwca 2013

Dodaj komentarz