Sprzedaż trumien

Organizując pogrzeb ukochanej osoby chciałoby się zapewnić jej jak najbardziej godne i pełne szacunku pożegnanie. Szacunek ten okazuje się poprzez wzruszające przemówienie księdza podczas mszy, wygłaszane podczas stypy najpiękniejsze wspomnienia dotyczące zmarłego czy po prostu przybycie w licznym rodzinnym gronie na pogrzeb. Szacunek ten jednak można okazać również dzięki odpowiedniej estetycznej otoczce ostatniego pożegnania. W skład tej otoczki wchodzi między innymi wybór odpowiedniej trumny, w której spocznie ciało ukochanego bliskiego.

Dlaczego wybór trumny jest tak ważny?

Trumny to bardzo istotny element pogrzebu. Nie powinno się oszukiwać samego siebie, że wybór trumny nie ma żadnego znaczenia. Może i dla zmarłej osoby faktycznie nie ma, lecz ma znaczenie dla rodziny chcącej okazać zmarłemu należny szacunek. To wszak właśnie w trumnie spocznie na wieki ciało ukochanej bliskiej osoby. Jej wybór powinien więc być dobrze przemyślany. Tak jak ubranie, w którym zmarła osoba zostaje pochowana jest czyste, eleganckie, gustowne, taka powinna być również i trumna.

Jak dokonać wyboru?

Dokonując zakupu trumny, należy skupić się przede wszystkim na dobrym gatunku drewna oraz na tym, czy zmarły życzył sobie być pochowany czy też skremowany. Najczęściej wybierane trumny są zrobione z drewna dębowego, sosnowego czy olchowego. Taki gatunek drewna jest bardzo dobrej jakości wyglądając przy tym elegancko, lecz jednocześnie skromnie. Trumien tego rodzaju można używać zarówno do pochówku, jak również i do kremacji, przed którą zdejmuje się jedynie niedrewniane elementy trumny. Do kremacji można użyć również specjalnej trumny kartonowej.

Nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy wszystkie wymienione wcześniej rodzaje trumien, lecz jeśli wciąż masz wątpliwości co do wyboru, chętnie pośpieszymy Ci z pomocą i pomożemy w tym niełatwym dla Ciebie okresie. Rozumiemy, że chcesz, aby Twój bliski został pochowany z należnym mu szacunkiem, a zakup odpowiedniej trumny jest jednym ze sposobów okazania tego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy bądź też kontaktu telefonicznego.

Magazyn trumien w Kutnie

trumny-kutno-1

trumny-kutno-2

trumny-kutno-3

trumny-kutno-4

Magazyn trumien w Krośniewicach

trumny-krosniewice-1

trumny-krosniewice-2

trumny-krosniewice-3

trumny-krosniewice-4

Magazyn trumien w Dobrzelinie

trumny-dobrzelin-1

trumny-dobrzelin-2

trumny-dobrzelin-3

trumny-dobrzelin-4