Nasze sale pożegnań, kaplice

Na amerykańskich filmach często widzimy, jak jeszcze przed oficjalną uroczystością pogrzebową z mszą i pochówkiem na czele ciało zmarłego wystawione jest w specjalnej sali, do której jego bliscy mogą przyjść i na spokojnie się z nim pożegnać, bez tłoku, bez pośpiechu… Takie specjalnie przystosowane pomieszczenia to właśnie sale pożegnań.

Sale pożegnań – po co?

Bywa, że msza święta i pochówek to zbyt krótki czas, by naprawdę pożegnać się ze zmarłym i dopuścić do siebie to, że ukochana osoba już nie wróci. Czasem rodzina potrzebuje więcej czasu. Czasem potrzeba chwili sam na sam z ciałem zmarłej osoby, by w spokoju przy nim usiąść, wypłakać się, wyżalić. Bywa również i tak, że podczas kremacji, która zazwyczaj trwa około dwóch, trzech godzin, rodzina się zbiera razem, by poczekać na zakończenie tego procesu. W tym czasie można usiąść razem, powspominać, pooglądać stare zdjęcia zmarłego… Na takie właśnie okazje stworzono sale pożegnań.

Wynajem sali pożegnań

W ofercie naszej firmy znajdują się sale pożegnań do wynajęcia. Jeśli chcesz zorganizować pożegnanie, abyś wraz z bliskimi w pełnej zadumy atmosferze, mógł spędzić ostatnie chwile z osobą zmarłą, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sale pożegnań, jakimi dysponujemy, są niewielkie, skromne, minimalistycznie eleganckie, można w nich wystawić trumnę z ciałem zmarłego, aby w spokoju i bez zbędnego rozpraszania pożegnać się z ukochaną osobą. Istnieje również możliwość, by w tle dyskretnie rozlegała się nastrojowa muzyka.

Pożegnanie według Twojego scenariusza

Nasza firma została stworzona z myślą o osobach, które chcą w należyty sposób pożegnać się ze swoimi zmarłymi bliskimi. Każdy ma swój sposób, by to zrobić… Do nas należy umożliwienie Ci ostatniego pożegnania wedle Twojego pomysłu. Jeśli to, co mamy w ofercie, nie jest dla Ciebie wystarczające, powiedz nam o tym, jak wyobrażasz sobie odpowiednie opłakanie zmarłego i oddanie mu należnego szacunku. Na pewno postaramy się pomóc Ci w realizacji Twojej wizji, zwłaszcza jeśli nasze sale pożegnań pomogą Ci w tym… Po prostu się z nami skontaktuj – nasze telefony czynne są przez całą dobę.

Sala pożegnań w Kutnie

sala-pogrzebowa-kutno-1

sala-pogrzebowa-kutno-2

sala-pogrzebowa-kutno-3

Sala pożegnań w Krośniewicach

sala-pogrzebowa-krosniewice-1

sala-pogrzebowa-krosniewice-2

sala-pogrzebowa-krosniewice-3

Sala pożegnań w Dobrzelinie

sala-pogrzebowa-dobrzelin-1

sala-pogrzebowa-dobrzelin-2

sala-pogrzebowa-dobrzelin-3

Sala pożegnań w Szczawinie Kościelnym

sala-pogrzebowa-szczawin-1

sala-pogrzebowa-szczawin-2

sala-pogrzebowa-szczawin-3